Yükleniyor...

Airfel Klima Servisi İzmir

21. yüzyılın katkılarıyla günümüzde hemen her alanda beyaz eşyalar vazgeçilmezimiz olmaya başladı. Ev de, iş yerinde, okullar da kısacası özel veya toplumsal her yerde beyaz eşya cihazları görmek mümkün. Bu cihazların hayatımıza büyük kolaylıklar sunduğu elbette ki göz ardı edilemez. Teknolojinin sağladığı en büyük konfordan biri de bunlardır. Peki biz beyaz eşyalarımıza yeterli özeni gösteriyor muyuz? Mesela beyaz eşyalarınızdan klimaya örnek vermek istersek;

  • Klimanızın bakımı
  • Klimanızın fan kontrolleri
  • Klimanızın filtre temizliği
  • Klimanızın gaz ölçümü
  • Klimanızın iç ünite temizliği
  • Klimanızın dış ünite temizliği

vb. daha sayılabilecek bir çok kontrol ve bakımını yapıyor ya da yaptırıyor musunuz? Airfel klima servisi İzmir olarak biz sizin için yapıyoruz. Kullandığınız klima markanız Airfel olsun ya da farklı bir marka olsun, hiç önemli değil hepsi için alanında uzman olan deneyimli ekip arkadaşlarımız sizlere son derece kaliteli hizmet sağlayarak yardımcı olmaktadır.

Firmamız, sizler için sadece klima bakım, tamir ve onarımı yapmakla kalmıyor. Dilediğiniz takdirde yeni aldığınız Airfel klimanızın evinize ya da iş yerinize kullanmak istediğiniz alanda uygun yerini belirleyerek göze en şık görünecek şekilde boru döşemesini de ayarlayıp klima montaj işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Yıllardır yapmakta olduğumuz beyaz eşya bakım ve tamir işlemlerinde önceliğimiz her zaman siz kıymetli müşterilerimizin güveni ve konforu olmuştur. Teknik servis ekip elemanlarımız gelip yerinde veya firmamızın atölyesin de sorununuza bağlı olarak çözüm tespiti yapıp gereken işlemi en ince detayıyla gerçekleştirmektedir. Airfel klima servisi İzmir sizler için vermiş olduğu her hizmete 1 yıl garanti güvence etmektedir. Bizlere bir telefon yardımıyla İzmir in her bölgesinden ulaşım sağlayabilirsiniz.