Yükleniyor...

Alarko Klima Servisi İzmir

Klimalar, günümüz teknolojisinin de katkısıyla yaz mevsimi ya da kış mevsimi demeden sürekli bir şekilde hayatımızda yer etmiştir. Sürekli kullanımını sağladığımız Alarko marka klimlarımızdan aynı kalitede hizmet almaya devam edebilmek için yılda 2 defa yapılması zorunlu olan bakımını yaptırmamız gerekir. Mesela; klimalarınız sıcak ve soğuk hava sirkülasyonunu gerçekleştirirken filtrelerden yararlanmaktadır. Bu filtreler havanın partikülsüz halde bulunduğumuz yere yayılmasını sağlar. Haliyle zamanla filtrelerde partiküller birikmeye başlar. Bu ve buna benzer sorunları da elbette ki kullanıcı olarak istemeyiz.

Alarko klima servisi İzmir ailesi olarak, klima filtre kontrolü ve temizliğini, klima alt yapısının hazırlığını, klima bakımını, klima montajını, klima demontajını vb. bütün işlemlerini alanında uzman eğitimli personel kadromuzla evinizde, iş yerinizde ya da firmamıza getirdiğiniz takdirde firmamızda yani uygun görülen her yerde en kısa süre içerisinde yapmaktayız.

Klima kullanımında başlangıçta dikkat edilmesi gereken en önemli durumlardan biri klimanın bulunduğunuz ortamda en doğru yere en doğru şekilde monte edilmesidir. Klima kapasitesinden çok daha küçük ya da çok daha büyük alanlara monte edimesi veyahut yanlış monte edilmesi durumunda sağlığınızı tehlite altında bırakabilir. Bu yüzden Alarko klima servisi İzmir olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden bazırlarını;

  • Klima montaj işleminden önce bulunduğunuz yere gelerek klima için doğru yer belirleme
  • Klima montajı
  • Klima bakım ve tamiri

şeklinde sıralamak mümkündür. Bizlerin önceliği sizin sağlığınızı düşünerek başlar, daha sonra konforunuz ve kaliteniz için gereken her işlem tarafımızdan sizler için gerçekleştirilir. Yapacağımız her türlü tamir ya da parça değişiminde sizlere 1 yıl garanti sunmaktayız. Güvenilir ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız çağrı merkezimizden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.