Yükleniyor...

Yaz, kış ve hatta günün her saati buzdolabı tüm yiyecekleri bizler için saklıyor. Yazın kavurucu sıcağında biz bile dayanamıyorken yiyeceklerin dayanması neredeyse imkansız. Tüm yük buzdolabının omzunda diyebiliriz. Gireceğiniz tüm evlerde muhakkak bir buzdolabı görebilirsiniz. Fakat artık çekirdek aile halinde yaşayan evlerimiz çok azaldı. Torun torba hep birlikte bir çatı altında yaşamayı tercih edenler çoğunlukta. Bununla beraber tabi ki de bir buzdolabı kimseye yetemiyor. Bazen bir bazen iki derken evde yer buldukça buzdolabı almak zorunda kalıyoruz.

Sürekli durmaksızın çalışan buzdolabı ansızın bozulsa bütün yiyecekler bozulacaktır. Bu gibi durumlarla karşı karşı karşıya kalmayı kimse istemez. Bunun için de zamanında yapacağınız onarım sizi oluşabilecek büyük sorunlardan kurtarabilir. İzmir Merkez Servisi uzman elemanları ile dilediğiniz zaman onarım veya tamir için yanınızda. Büyük hasarlarla karşılaşmadan, bozulma gibi sıkıntılarla karşı karşıya kalmadan belirli aralıklarla buzdolabınızın onarımını yapmanızda yarar var.

Buzdolabının yaşı, markası ya da modeli fark etmiyor. Tüm buzdolapları onarıma ve temizliğe ihtiyaç duyar. Mümkün oldukça kuru ve temiz tutulması önemli durumlardan biridir. Buzdolabında birikme yapan buzları temizlemelisiniz.  Dolabın çok sık açılıp kapanması dolapta istemeyeceğiniz hasarlar oluşturabilir. Bunun yanı sıra dolaba koyacağınız kapağı açık yiyecekler dolapta buharlaşmaya neden olur ve hasarla berber bozulmalara yol açabilir.

Conta bakımını da ihmal etmemek gerekiyor. 6 ayda bir conta bakımı yapılmalıdır. Bizler kaliteli elemanlarımızla bakım ve tamir için dilediğiniz zaman yanınızdayız. Parça değişimi, tamir, onarım gibi durumlar artık sorun olmaktan çıkıyor.

Hepimiz muhtemelen buzdolabı bozulunca evde en büyük sorun gibi bakıyoruzdur. Artık sorun olmaktan çıkıyor. Sizlere garanti imkanı da sunuyoruz. Dilediğiniz marka ve dilediğiniz şeyi burada bulabilirsiniz. Belirli zaman aralıklarında onarıma her elektrikli eşya ihtiyacı duyar. Fazla paralar verip aldığınız eşyalarınızı güvenilir ellere teslim etmek sizin de hakkınız. Bizler İzmir Merkez Servisi olarak bunun için yanınızdayız. Onarımı geciktirebilirsiniz fakat tamiri geciktirmek mümkün değil. Tamir aşamasına gelmeden öncelik olarak düzenli olarak buzdolabınızın bakımını yaptırın.