Yükleniyor...

Daikin Klima Servisi İzmir

Yaz mevsiminin sıcakları ya da kış mevsimin soğukları bulunduğumuz şehirler gereği de bazen dayanılmaz bir hal alabiliyor. Evet kış aylarının soğukları için çözüm bulabilmek çok fazla; soba, doğalgaz, kalorifer, elektrikli soba vb. bir çok seçenek bulabiliriz. Ama bugün bir çok yerde bu saydığımız alternatiflerin bir çoğundan yararlanma imkanı bulamayabiliyoruz. Gerek evlerin yapısının uygun olmaması gerekse ev ya da iş yeri sahiplerinin izinlerinin olmaması derken birbirinden arklı böyle bir çok sebepten ötürü ev ve iş yerinde günümüzde klimalar tercih edilmekte. Klimalar yaz mevsiminin aşırı sıcaklarına da tartışmasız en iyi çözüm sunan araçtır.

Klimalar da elektronik dediğimiz cihazlar arasındadır. Daikin marka klimalarınızın sizlere mevsimine bağlı olarak gereken ısıtma veya soğutma işlemini yapabilmesi için bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Düzenli yapılması gereken klima bakımı aksatıldığı takdir de klimanızda motor arızası, fan arızası, filtrelerin tıkanması, boruda çatlak oluşması vb. şeklinde sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu ve bunun gibi durumlarda biz Daikin klima servisi İzmir ailesi sizlerin yanında.

Teknolojinin de gelişimiyle yüksek teknoloji ürünlerin yanı sıra orijinal parçalar kullanarak çalışan klima markalarınızın alanında uzman kendini her an geliştirmeye devam eden ekip arkadaşlarımızla telefondan ya da internet sitemizden her zaman bizimle iletişime geçebilir sorununuza çözüm olmamızı sağlayabilirsiniz.

İzmir ili içerisinde bulunan her semtte 7/24 sizlere klima bakım, onarım ve tamiri yapıyoruz. Daikin klima servisi İzmir firmamızın İzmir de aktif hizmet verdiği ilçelerden bir kaçı şunlar; Bayraklı, Buca, Bornova ve Karşıyaka dır.

Sizler için gerçekleştirdiğimiz her bakım ve tamirin yanı sıra değişimini yaptığımız her parçanın 1 yıl garantisini sizlere sağlıyoruz.