Yükleniyor...

Demirdöküm Klima Servisi İzmir

Demirdöküm klima servisi İzmir ailesi, klimalarınızda karşılaşabilceğiniz her türlü sorununuzda ve problemleirnizde sizlerin her zaman yanındadır. Yaz, kış her mevsim kullanımını sağladığınız klimalarınızın en azından yılda 2 defa gerekli bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Evinizde, iş yeriniz de bulunduğunuz her yerde artık kullanmakta olduğunuz klimalarınızın sizlere, aldığınız ilk gün ki performansını devam ettirebilmesini istiyorsanız klimanızın bakımından kaçınmamanız gerekir.

Klimalarınız için yaptıracağınız bu bakım, onarım ya da tamir sizler için çok büyük getiriler sağlayacaktır. Enerji tasarrufu, güvenli kullanım, sağlıklı bir yaşam vb. daha bir çok şeyin hayatınızda devamını sağlar. Yapılan bu klima bakımı ya da tamiri klimanızın ömrünü de uzatacaktır. Bu sayede kısa süreli değil uzun süreli klima kullanımı gerçekleştirebileceksiniz.

İzmir ilinin tüm semtlerinde Demirdöküm marka klimanızda yaşayacağınız bütün sorunlar için 7/24 ulaşım sağlayabileceğiniz firmamız sizlere orjinal yedek parça imkanı da sunarak, sizler için Demiröküm marka klimanızın bakımını olduğunuz yerde veya firmamızda en hızlı şekilde çözümlemektedir.

Şu anda İzmir de sürekli ve aktif olarak hizmet verdiğimiz ilçelerden bazıları şunlardır; Bornova, Bayraklı, Buca, Karşıyaka.

Klimalarınızda oluşan küçük ya da büyük arızaları veya hasarları basit görmemek gerekir. Basit görmemenin yanında eğer ki herhangi bir teknik servis için bilginiz yoksa kendinizin de müdahale etmemesi gerekir. Böyle durumlarda çağrı merkezi numaramızdan bizlere heran rahatlıkla ulaşım sağlayabilir, sorunu dile getirip sizlerle en kısa sürede iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Demirdöküm klima servisi İzmir ailesi her türden klima sorununuz için sizlere çözüm olmaktan elbette ki gurur duyacaktır. Yaptığımız her işlem ve değişimini gerçekleştirdiğimiz her parça için sizlere 1 yıl garantiyi güvence etmekteyiz.