Yükleniyor...

Electra Klima Servisi İzmir

Yaz aylarında oluşan yüksek sıcaklıklar, bizleri evimizde oturamamaya, iş yerlerimizde iş yapamamaya, okullarda ders dinleyememeye ve daha bir çok bunun gibi sonuçlara sebep olmaktadır. Klimalar ise yaşadığımız bu sorunlar için adeta ayağımıza gelen konfor oluyorlar. Yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında da keskin soğuklara karşı bizi koruyorlar. Tıpkı diğer beyaz eşyalarımız gibi klimalarımızında yaşantımıza kattığı kolaylık gözle görülür düzeydedir. Bunlar göz önünde bulundurulunca klimaların sürekli bir şekilde çalıştığını da unutmamak gerekir. Sıklıkla neredeyse yaz aylarında hiç kapatmadan kullandığımız klimalar sık kullanımdan dolayı bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakımı aksatıldığında;

  • Fiziksel olarak omuz ya da sırt ağrılarına, baş ağrılarına, solunum sıkıntısına
  • Cebiniz yönünden faturanın daha fazla gelmesine
  • Çevre sağlığı için enerji tasarrufu sağlamamaya

başlayacaktır. Electra klima servisi İzmir hem sizin sağlığınızı hem cebinizi hem de doğayı düşünen köklü bir firmadır.

Başlıca; Buca, Bayraklı, Bornova ve Karşıyaka da bayileri bulunan firmamız İzmir ilinin her semtinde 7/24 sizler için hizmet sağlamaktadır. Köklü firmamızın çalışanları uzun yılların verdiği birikimli deneyime sahip olarak sizlere üst düzey kalite ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Yaşam alanlarınızda kullanımını devam ettirdiğiniz her elektrikli cihazınızın bakım ve onarımını aksatmadan yapmanız gerekmektedir. Yaptıracağınız bu bakımlar kesinlikle uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmeli. Ancak o durumda cihazlarınızın uzun ömrünü muhafaza edebilirsiniz.

Klimalarınızın yanı sıra kullanmakta olduğunuz her türlü beyaz eşyanızın karşınıza çıkarttığı sorunlar içinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Güven ve kaliteden asla ödün vermeyen Electra klima servisi İzmir, yaptığı her işlem için 1 yıl kesin garantiyi sizlere temin etmektedir. Bizlere çağrı merkezi numaramızdan ya da dilerseniz internet adresimiz üzerinden ulaşım sağlayarak bütün arızalarınıza çözüm bulabilirsiniz.