Yükleniyor...

Fujitsu Klima Servisi İzmir

Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, bulaşık makinesi, klima, kombi vb. derken hayatımızın her köşesinde yer edinen beyaz eşyalar artık olmazsa olmazımız durumunda. Geçmişten günümüze sürekli farklılaşarak ve tabi ki gelişerek gelen bu cihazlar bizleri bir çok yorucu, zaman alan ve uğraştıran işlerden kurtarmış durumda. Artık çamaşır yıkamak çok daha kolay ve kısa sürüyor ya da yemek, pasta pişirmek çok daha hızlı veya yiyecek ve içeceklerimizi saklamak, muhafaza etmek, klimalarınız ile yaz mevsimi kış mevsimi diye düşünmeden ısı ayarı yapabilmek çok daha rahat.

Fujitsu klima servisi İzmir, bu rahatlığınızın devamlılığını sürdürmek için sizlerin yanında. Kullandığınız cihazlarınızın uzun ömürlü olabilmesi, sizlere enerji tasarrufu sağlayabilmesi ve rahatlığınızı elinizden almaması için bizler gereken periyodik bakımı üstlenerek sizler için zamanında ve en uygun şekilde bakım, onarım ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Sizlere sunduğumuz klima hizmetleri içerisinde;

  • Klimanız için gerekli alt yapı oluşturulmasına dair kurulacağı yerin incelenmesi
  • Klimanızın montajı
  • Klimanızın borularının estetik görünüş sağlayacak şekilde yerleştirilmesi
  • Klimanızın bakımı

ve daha bir çok işlem yer almaktadır. Bizler aracılığı ile yaptıracağınız klima bakımı sayesinde elinize geçen faturalarda tasarruf edebilecek, fiziksel olsarak sağlığınızı da güvence altında tutabileceksiniz. Klima bakımı deyip geçilmemeli, baş ağrısı, solunum sorunları gibi bunlara da benzer bir çok rahatsızlık bakımı yapılmamış ya da aksatılmış klimalardan kaynaklanmaktadır.

Her türden beyaz eşya üzerine eğitimli ekip arkadaşlarımız teknik servis ekiplerimizle birlikte İzmir de her semte hızlı ulaşım imkanı sağlayarak sizlere yardımcı olmaktadır. Fujitsu klima servisi İzmir, gerek klimalarınızın gerek beyaz eşyalarınızın tarafımızdan yapılan her işlemi için de sizlere 1 yıl garanti güvecesi sağlamaktadır.