Yükleniyor...

LG Klima Servisi İzmir

Türkiye genelinde her geçen gün kullanımı artan beyaz eşyalardan klimalar özellikle İzmir ili genelinde çok yüksek kullanım göstermekte. İzmir in yüksek sıcaklıklarından ve nemli havasından kaçmak ya da bir nebze de olsa serinlik hissedip işlerimize devam edebilmek için klimalara sığınıyoruz. Türkiye de adından sıkça söz ettirmekte olan markaların başında gelen LG klima servisi İzmir olarak sizlerin bu sıcak ve yoğun geçen zamanlarınız da yanınızda olmak gurur verici. Sizlerin yanındayız çünkü, bu kadar yoğun kullandığınız bu cihazlarınızın sizleri yazın kavuran sıcaklarında yarı yolda bırakmasını istemiyoruz.

Firmamızın yapmış olduğu hizmetler arasında;

  • Klima montajı
  • Klima bakımı
  • Klima tamiri
  • Klimada oluşan arızalar; borunun su akıtması, yeterince soğutmaması ya da ısıtmaması, çok gürültülü çalışması, uzaktan kumandası ile çalışmaması

vb. bütün klima bakım ve onarımları yer almaktadır. Tarafımızla iletişime geçerek sağlayacağınız bu bakımlar sizlere evinizde rahatlıkla oturma garantisi sağlayacaktır. Çünkü sağlığınızı ya da cebinizi tehdit eden sorunları sizin için ortaan kaldırmış olacağız. Bu sebepler göz önüne alınınca klima veya diğer beyaz eşyalarınızın bakımını aksatmamanın gerektiği kaçınılmaz bir gerçek oluyor.

İzmir in her yerinde her semtine ekip arkadaşlarımızında müsait olma durumuna bakılarak en hızlı şekilde ulaşım sağlıyoruz. LG marka beyaz eşyalar üzerine eğitimli ve deneyimli olan çalışanlarımız sizlere en üst düzey kaliteli hizmeti garanti ediyor.

İzmir de Buca, Bornova, Bayraklı ve Karşıyaka olmak üzere bulunan bayilerimiz aracılığıyla 7/24 sizlerle iletişim halinde olabiliyoruz. Gerek çağrı merkez numaramız üzerinden gerekse internet sitemizdeki formu doldurarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. LG klima servisi İzmirfirmamız güvenliğinizi öncü edinerek yapılan her işlem için sizlere 1 yıl garanti sağlıyor.