Yükleniyor...

Mitsubishi Klima Servisi İzmir

Klimalar günümüz de hem ısıtma amaçlı olarak hem de soğutma amaçlı sıklıkla kullanılmaktadır. Peki günlük yaşantımıza özenle bu konforu sağlamayı başaran Mitsubishi marka klimalarımız için bizde özenli davranıyor muyuz? Onun bize sunduğu kalitenin devamlılığını sağlayabilmesi için gerekli olan periyodik bakımını yaptırıyor muyuz? Kullandığımız Mitsubishi marka klimalarımız bize belki de diğer hiçbir markanın sunamadığı sessizliği, tasarrufu, rahatlığı sunarken biz onun bizden istediği daha doğrusu yine bizi düşünerek sunduğu kaliteyi devam ettirmek için istediği bakımından kaçınıyor muyuz?

Mitsubishi klima servisi İzmir, sizlere ev de, iş yerlerin de hayatınızın merkezinde olan kalitenin uzun ömürlü olabilmesini sağlamak için var. Siz klimalarınızı kullanıp konforu yaşıyorsunuz, bizler de sizin için geç olmadan klimanız arızalanıp, bozulmadan yılda 2 defa da olsa bakımını gerçekleştirip sizlere hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de uzun ömürlü kalite sunuyoruz.

Klimanızın bakımının yanı sıra oluşabilecek klima arızalarınızda da örneğin; klima çalışmıyor, klima borusu su akıtıyor, klima soğutmuyor, klima motoru çok ısınıyor, klima ısıtmıyor vb. gibi her türlü arıza durumunuzda gereken tamiri sizlerin mağduriyetini de en aza indirgeyecek şekilde bizzat biz gerçekleştiriyoruz.

İzmir’in her bölgesinde sizler için Mitsubishi klima servisi İzmir hizmete her zaman hazırdır. İzmir ili içerisinde hizmette olduğumuz ilçelerden bir kaçı şu şekildedir; Bornova, Buca, Bayraklı ve Karşıyaka. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Aramanız sorununuzu dile getirmeniz yeterli olacaktır. Uzman ekip personellerimiz teknik servis araçlarımız bulunduğunuz yere en kısa şekilde intikal ederek sizlere çözüm olmaktan gurur duymaktadır. Yapılan her işlem için tarafımızdan sizlere 1 yıl garantiyi güvence etmekteyiz. Sizlerin güvencesi bizlerin memnuniyetidir.