Yükleniyor...

Samsung Klima Servisi İzmir

Dünya çapında adını duyurmuş bir marka ve hala gelişmekte olan Samsung ürettiği beyaz eşyalar ile hayatımıza evimizde, iş yerimizde büyük bir konfor getirdi. Kendimize özel ya da toplumsal olarak bulunduğumuz hemen her mekanda bugün bu beyaz eşyaları kullanılırken görmek mümkün. Bu cihazlar teknolojinin de katkısıyla hayatımız da artık çok daha fazla yer edinmeye başladı. Bu derece yoğun kullandığımızın klimalarımızın uzun ömürlü olabilmesi ve enerji tasarrufu sağlayabilmesi için periyodik süreçli bakımlarının yapılması zorunludur.

Samsung klima servisi İzmir olarak beyaz eşyalar üzerine son derece deneyimli ve eğitimli olan ekip çalışanlarımız sizlere bu konuda yardımcı olmaktan onure olur. Firmamızla klima bakımınız başta gelmek üzere karşılaşabileceğiniz her türlü problem için her günün her saatinde ileitişimde olabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz hizmetler arasında;

  • Klima montajı için gerekli ayarlamalar
  • Klima bakımı
  • Klima demontajı
  • Klima filtre temizliği
  • Klima gaz kontrolleri
  • Klima borularının kurulumu ve tamiri

vb. yer almaktadır.

Firmamız bünyesinde sadece Samsung marka değil diğer tüm beyaz eşya markalarınızın da tamir, bakım ve onarımı yapılmaktadır. Klimanın haricinde diğer beyaz eşyalarınızda da yaşayacağınız tüm arıza durumlarında bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Buca, Bornva, Bayraklı, Karşıyaka semtlerinde ki bayilerimiz başta olmak üzere İzmir ili içerisinde tüm semtlere en hızlı şekilde ulaşım ile hizmet sağlıyoruz. Haftanın her günü ve saati bizleri arayarak ya da internet üzerinden başvurarak deneyimli personellerimiz ile iletişime geçip sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Samsung klima servisi İzmir sizin sağlığınızı ve güvenliğinizi kendisine hedef edinerek hizmette maksimum kalite ve işçiliği sizlere sunuyor. Gerçekleştirdiğimiz her işçilik için sizlere 1 yıl garanti sağlıyoruz.