Yükleniyor...

Sanyo Klima Servisi İzmir

Yaşam süreci boyunca insanlık, değişen hava şartlarına ve mevsimlere bağlı olarak içinde bulunduğu mevsime uyum sağlayabilmek için kendi içinde farklı çözümler bulmuştur. Örneğin; yaşayan ilk insanlar bulundukları o dönemlerde kavuran sıcaklardan korunabilmek için etrafta bulunan palmiye ağaçlarının dallarından yararlanmışlardır. Palmiye ağaçlarının dalları ile kendilerini serinletmeyi başarmışlar.

21. yüzyılın getirisi olarak artık yaşanan ilk zamanlarda kullanılan eski yöntemler, yerini daha teknolojik olan klima sistemi yöntemlerine bırakmıştır. Sanyo klimalar, evlerinizde ya da iş yerleriniz de her mevsime uyum sağlayan hava filtreleri ile yaz mevsiminin kavuran sıcaklarından, kış mevsiminin ise donduran soğuklarından bizleri kurtarmaktadır. Tabi ki mevsim değişikliklerinde yanımızda olup bizi kurtaran klimalarımız yine mevsimler arası geçişlerde gerek iç gerekse dış kısımlarında oluşmakta olan hasarlarla zaman zaman arızalanmaktadır. Sanyo klima servisi İzmir olarak, klimalarınızın gerekli bakım ve onarımını uzman ekip arkadaşlarımız ve zamanında hızlı ulaşımımızla sizler için en güveilir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Ev veya iş yeri nerde olduğunuzun hiç önemi olmaksızın haftanın her günü ve her saati hiç tereddütsüz ulaşım sağlayabileceğiniz firmamız İzmir’in her bölgesinde sizler için hizmetinize hazırdır. İzmir de başlıca hizmet vermekte olduğumuz bölgelerimizden bazıları;

  • Karşıyaka
  • Buca
  • Bayraklı
  • Bornova

Siz değerli müşterilerimizin kıymetli zamanı elbette ki bizler içinde kıymetli olduğundan teknik servis ekip elemanlarımız sorununuz için bizlere ulaştığınız an itibariyle en kısa süre zarfında sizlere bulunduğunuz yerde çözüm sunmaktadır. Bakım veya onarımını gerçekleştirmiş olduğumuz klimalarınız için kullandığımız her yedek parça ve yaptığımız her işlemin 1 yıl garantisini sizlere sunuyoruz. Sanyo klima servisi İzmir olarak güvenliğinizi önceliğimiz olarak kabulleniyoruz.