Yükleniyor...

Toshiba Klima Servisi İzmir

Yaşantımızın büyük çoğunluğunu geçirmekte olduğumuz evlerimiz, iş yerlerimiz yani hepsinin bulunduğu binalar ve bu binaların artık vazgeçilmezi olan, ki gün geçtikçe boyutları dahi büyümekte olan klimalar. Bu klimalar dışarıda bulunan havayı alarak temizliyor ardından ısıtarak ya da soğutarak filtreleyip, nemlendirerek bulunduğumuz ortamda ki havayla sirkülasyonu gerçekleştirmektedir. Durum böyle olunca ev ya da iş yerlerinde klimanın bulunduğu ortamda havalandırmanın çok iyi, doğru yerde, temiz ve bakımlı olması gerekmektedir.

Toshiba marka ya da markası ne olursa olsun bütün klimalarınızın özellikle filtre bakımını gerekli temizliğini yaptırmanız gerekir. Aksi halde filtre de biriken mikroplar sağlığınızı tehdit etmeye başlayacaktır. Bu sağlık sorunlarına verebileceğimiz bazı örnekler:

  • Solunum rahatsızlıkları
  • Cildiniz de, gözleriniz de, boğaz veya burnunuz da kurumalar
  • Alerjik olarak göz ya da burunda akıntı şeklinde sulanmalar
  • Baş ağrıları
  • Halsizlikler
  • Yorgunluklar

dır ve bu rahatsızlıklar farklı şekillerde de artmaktadır. Bunlar sadece fiziksel olarak yaşayabileceğiniz sorunlar, bunların yanında klima adına farklı sorunlarda karşınıza çıkacaktır. Toshiba klima servisi İzmir firmamız siz bu tarz sorunları yaşamayın diye 7/24 telefodan ya da internet üzerinden başvurarak güvenli hizmet alabilmeniz için heran yanınızda. Klimanızın montaj işlemleri, klimanızın demontaj işlemleri, klima borularında oluşabilcek tüm sorunlar, klimanızın çalışmaması, klimanızın soğuk üflememesi ya da sıcak üflememesi vb. daha bir çok sorununuz için sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız.

Sizlere sunmuş olduğumuz bütün hizmetler için 1 yıl garanti güvencesi veriyoruz. Eğitimli profesyonel personellerimiz ile bulunduğunuz her yere heran ulaşım sağlayabilen teknik ekip servislerimiz kaliteli hizmeti öncü edinerek sizlere cihazlarınız için uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Toshiba klima servisi İzmir, İzmir’in her bölgesinde hizmetinize hazırdır. Siz isteyin biz gelelim ve çözüm olalım.