Yükleniyor...

York Klima Servisi İzmir

Yaşamaya başlayan ilk insan nesli bulundukları mevsimin de getirisi olan soğuk havalardan korunabilmek için bakıp, besledikleri ya da etrafta yaşamını sürdüren hayvanların derilerini kullanırlarmış. Hayvan derilerini kendilerine sararak vücut ısılarını artırırlarmış. Böylelikle o dönemlerde soğuklarla bu şekilde başa çıkılıyordu.

Zamanın sürekli akıp gitmesi, yeni bir şeylerin keşfedilmesi derken bu gün günümüzde artık soğuklardan korunulmak istendiğinde ya da sıcak havalardan bunalındığında yardımımıza klimalar yetişmekte. Gerçekten yaz, kış demeden sürekli kullanmakta olduğumuz klimalar bize büyük kolaylık sağlıyor. Tabi hal böyle olunca bu kadar sık kullanığımız klimaların yapılması gereken düzenli bakımları aksatıldığında ya da yaptırılmadığında yeteri kadar soğutmama ya da ısıtmama, kötü koku yapma, su akıtma, rahatsız edici ses çıkarma vb. gibi sorunları karşımıza çıkarmaktadır.

Karşınıza çıkan bu sorunlar için York klima servisi İzmir firmamız yanınızdadır. İzmir de her bölgede evlerinizde, iş yerlerinizde kullanmakta olduğunuz York marka klimalarınızın periyodik olarak yaptırılması gereken bakım ve onarım işlemleri için sizlere bir telefon kadar uzağız.

İzmir ili içerisinde hizmetini sürdürdüğümüz ilçelerden bir kısmı şunlardır;

  • Bayraklı
  • Bornova
  • Buca
  • Karşıyaka

Bunlar sadece aktif olduğumuz ilçelerden bir kaçı. İzmir’in her bölgesinde ister telefondan isterseniz sürekli aktif halde bulunan internet sitemizden form doldurarak York klima servisi İzmir firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmamız bulunduğunuz yere alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve teknik servis araçlarımızla müsait olunan en kısa sürede gelerek sorununuzu belirleyip, gidermektedir. Yaptığımız her işlem ve değişimini sağladığımız her parça için ayrıca sizlere 1 yıl garanti sağlamaktayız. York marka klimalarınız için kaliteli bir hizmet ve güvenilir çalışma prensibi arıyorsanız firmamız her zaman yanınızdadır.